Penktąją Dakaro ralio dieną finišą pasiekė visi lietuvių ekipažai

Dakaro ralis - penktoji diena

Iš viso ketvirtadienį Dakaro ralyje dalyviai turėjo įveikti 795 km., iš kurių – 456 kilometrai greičio ruože.

Pirmasis iš lietuvių penktąjį etapą įveikė motociklininkas Arūnas Gelažninkas, kuris šios dienos greičio ruožą įveikė per kiek daugiau nei 6 val. Preliminariai lietuvis bendroje įskaitoje liko 32-as, o „vienišių“, besivaržančių be pagalbos, klasėje – trečias. Iš pradžių važiuoti sekėsi neblogai, nors sportininkas ir darė klaidų, pavyko pasivyti konkurentus, tačiau iki finišo likus keliasdešimčiai kilometrų krito kopose – teko keisti važiavimo stilių kol pasiekė finišą.

Penktojo greičio ruožo pradžia Benediktui Vanagui ir Filipe Palmeiro nebuvo sėkminga, tačiau finišavo sėkmingai ir liko 18 vietoje.

Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas preliminariai tilpo į TOP 30 – finišavo 29 pozicijoje. Nuotolį įveikė per 6.13:28 val., nuo lyderių atsiliko 1.04:03 val.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis pasiekė geriausią asmeninį rezultatą šiame ralyje. Iš 36 vietos startavęs duetas trasoje sugaišo 6.01:58 val., nuo lyderių atsiliko 52:33 min. bei preliminariai užėmė 23 vietą.

Gintas Petrus su Jose Marquesu užėmė 39 vietą (6.38:06 val.), o debiutantas Laisvydas Kancius keturračių įskaitoje finišavo 9-oje vietoje, iš viso trasoje praleido net 7.57:24 val.