Lietuvos ledo ritulio čempionais tapo „Kaunas Hockey“

„Kaunas Hockey" tapo Lietuvos ledo ritulio čempionais

Lietuvos ledo ritulio čempionate paaiškėjo naujieji lygos čempionai. Jais tapo „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai, atstovaujantys antrą pagal dydį šalies miestą.

Komandos kovojo serijoje iki 3 pergalių, o naujieji šalies ledo ritulio karaliai paaiškėjo būtent penktajame mače.

Jau mačo pradžioje „Kaunas Hockey“ turėjo dvi progas pasižymėti, tačiau jos įvarčiais nepavirto. Pirmasis įvartis į Vilniaus „Hockey Punks“ vartus įskriejo sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes (7:02) , kuomet sumaištimi prie varžovų vartų pasinaudojo Eduardas Čekmariovas.

Antrajame kėlinyje suaktyvėjo „Hockey Punks“. Jie rengė agresyvias atakas, versdami kauniečius pažeidinėti taisykles. Galų gale Vilniaus komandai pavyko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu, kuomet rutulį į vartus pasiuntė ir rezultatą išlygino Povilas Verenis (24:56).

Trečiajame kėlinyje „Kaunas Hockey“ į priekį dar kartą išvedė vienas prieš vartininką „išėjęs“ Egidijus Binkulis (44:33). „Hockey Punks“ bandė dar kartą išlyginti rezultatą ir trečiojo kėlinio viduryje vėl buvo įgyję kiekybinį pranašumą. Visgi šįsyk juo pasinaudoti nebepavyko.

Kauno klubas stipriausiu šalyje ledo ritulio klubo tapo pirmą sykį savo gyvavimo istorijoje, o E. Čekmariovui atiteko naudingiausio finalo serijos žaidėjo prizas.