Ketvirtoji Dakaro ralio diena: greitis, paklydimai ir laukiantis masažas

Ketvirtoji Dakaro Ralio diena

Trečiadienis – ketvirtoji Dakaro ralio diena. Tai ilgiausia diena pagal įveiktus kilometrus – reikėjo nuvažiuoti net 813 kilometrų, o pats greičio ruožas – 337 km.

Savo pasirodymą tęsė 6-ios Lietuvos komandos. Pirmasis iš lietuvių finišą pasiekė anksčiausiai startavęs motociklininkas Arūnas Gelažninkas, 337 km nuotolį įveikęs per 3.32:40 val. Bendroje įskaitoje jis užėmė 43 vietą, o„vienišių“ klasėje, važiuojančių be pagalbos – 5 vietą, bendroje rikiuotėje jis liko antroje vietoje.

Benediktas Vanagas ir Filipe Palmeiro neišvengė keleto pasiklydimų ir tai paveikė rezultatą, tačiau iš esmės padėties labai nepablogino – šiame etape pateko  į TOP 20 – finišavo 20 vietoje. B. Vanagas įveikęs trasą pasidžiaugė, kad nepablogino padėties ir išskubėjo ilsėtis – juk po tokios įtemptos dienos skaudančiai nugarai būtinas masažas.

Keturračių įskaitoje Laisvydas Kancius – užėmė 12 vietą – greičio ruožą jis įveikė per 4.17:17 val., nuo lyderio atsiliko 48:04 min.

Edviną Juškauską ir Aisvydą Paliukėną lydėjo sėkmė – atkarpą tarp trečiojo ir ketvirtojo taško jie iš visų startavusiųjų dalyvių įveikė greičiausiai.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis – preliminariai finišavo 33 vietoje. Jų ekipažas trasą įveikė per 3.03:55 val.

Gintas Petrus su Jose Marquesu preliminariai finišavo 44 vietoje. Distanciją jie įveikė per 3.17:59 val.