Dakaro ralio antrąją dieną praradome vieną iš septynių lietuvių komandų

dakaro ralis antra diena

Sausio ketvirtoji – antroji Dakaro ralio diena. Šiandien dalyvių laukė iššūkis – įveikti net 457 km greičio ruožo trasą. Antroji diena nesėkmingai baigėsi „Agrorodeo“ ekipažui – Vaidotui Žalai ir Paulo Fiuzai – įveikus vos keliasdešimt kilometrų sugedo MINI variklis – komandai 2021 metų ralis baigtas. Antrąją dieną savo pasirodymą ralyje tęsė 6-ios Lietuvos komandos

Benediktas Vanagas vis greitino tempą ir sėkmingai pasiekė finišą, šiuo metu jis užima 15 vietą. Nuo lyderio Lietuvos ekipažas atsiliko 34:50 min. Lietuvis beveik 500 km trasą įveikė per 4.38:04 val.

Motociklų įskaitoje sėkmingai antrame etape finišavo Arūnas Gelažninkas, kuris preliminariai, yra lyderis „vienišių“, važiuojančių be komandos, klasėje.

Dakaro ralyje debiutuojantis Laisvydas Kancius keturračių įskaitoje pasiekė finišą ir pateko į TOP10. L. Kancius trasą įveikė per 6.43:23 val. Nuo lyderio amerikiečio Pablo Copetti atsiliko 1.14:08 val.

Edvino Juškausko ir Aisvydo Paliukėno („Heston Airlines team Pitlane“) ekipažas trasą įveikė per 4.53:46 val. ir pelnė 30 vietą.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis taip pat sėkmingai pasiekė finišą (40 vieta), nors nebuvo lengva – ekipažas susidūrė su techniniais nesklandumais.