Chaosą sukėlęs Chabibas: "Žinau, kad pasielgiau neteisingai, tačiau jie už savo kalbas to nusipelnė" (VIDEO)

2018-10-07 13:07 extra77

Metų kova baigėsi dar neregėtu šou Las Vegase - Conorą McGregorą patiesęs rusas Chabibas Nurmagomedovas po pergalingo gongo iššoko iš narvo ir puolė airio palydovas, įskaitant ir jo trenerį.

Be to, kad Chabibas užpuolė C. McGregoro bendražygius, po pralaimėtos kovos dar keletą smūgių turėjo atlaikyti ir pats airis - į narvą įšoko Chabibo atstovai, kurie taip pat nusprendė pamokyti McGregorą.

Tokį ruso ir jo komandos pyktį C. McGregoras ir jo bendrai išprovokavo neatsitiktinai - jis spaudos konferencijoje įžeidinėjo Chabibo tėvą, šeimą, religiją bei dar kitais įmanomais būdais atakavo čečėną.

Vėliau, kai nurimo aistros kovos narve ir aplink jį, Chabibas į konferenciją atėjo su čempionų diržu ir išklojo visą tiesą apie UFC:

"Pirmiausia, norėčiau atsiprašyti už įvykius po kovos. Pasirodžiau ne iš gerosios pusės. Bet noriu tai paaiškinti: jis kalbėjo apie mano religiją, tėvą, gimtinę, atvykęs į Brukliną puolė mano autobusą. O kaip dėl šito mėšlo? Kodėl dabar žmonės kalba tik apie mane, kaip aš peršokau narvo tinklą ir užpuoliau kitus?

UFC komunikacija ir įvaizdis turi keistis, tai turi būti sportas, paremtas pagarba. Noriu pakeisti šį požiūrį, nes nesuprantu, kam reikia kalbėti visus tuos negerus dalykus apie varžovą.

Visa žiniasklaida tik ir kalbėjo apie mane, mano santykius su Vladimiru Putinu. Taip, jis mane pasveikino, didžiuojasi manimi, bet tai nėra svarbiausia. Noriu atsiprašyti visų už įvykius arenoje, tačiau aš noriu pakeisti šį sportą."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...