Arūnas Gelažninkas tikisi pasiekti geriausią asmeninį rezultatą Dakaro ralyje

Dakaras - 11 etapas

Ketvirtadienį vyko vienuoliktasis Dakaro ralio etapas. Šį kartą lenktynininkams teko nuvažiuoti 598 km., iš jų – 464 km.  –  greičio ruožo. Lenktynėse dalyvavo šešios Lietuvos komandos.

Šį etapą sėkmingai pabaigė motociklininkas Arūnas Gelažninkas. Šios dienos greičio ruožą jis įveikė  per 5 val. 32:20 min., preliminariai užėmė 26 vietą ir tapo pirmuoju „vienišių“ įskaitoje. Nuo lyderio lietuvis atsiliko 57:08 min. Šiuo metu bendroje motociklų įskaitoje jis preliminariai užima 21 vietą.

Jei mūsų šalies motociklininką sėkmė lydės ir rytoj – paskutiniajame Dakaro ralio etape – tai „vienišių“ įskaitoje jis gali tapti pirmuoju. Taip pat tikėtina, kad motociklininkas pasieks geriausią asmeninį rezultatą Dakaro ralyje. Geriausias iki šiol šio sportininko rezultatas Dakaro ralyje pasiektas 2019 metais buvo 24 vieta.

Keturračių įskaitoje Laisvydas Kancius finišavo 6-oje vietoje. Bendroje įskaitoje Benediktas vanagas ir Filipe Palmeiro liko 12 vietoje.

Preliminariai Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas finišavo 21 vietoje, o Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis šiame etape preliminariai liko 30 vietoje. Gintas Petrus ir Jose Marques etape liko 34-ieji.