A. Mastianica pagerino Lietuvos rekordą ir kovos Olimpiadoje

Mastianicos triumfas

Lietuvos sportinio ėjimo atstovas Artūras Mastianica šeštadienį finišavusiose „Dudinska petdesiatka“ 50km ėjimo varžybose užėmė antrąją vietą ir užfiksavo du didelius pasiekimus asmeninėje karjeroje.

Trenerio Viktoro Meškausko auklėtinis trasą įveikė vos per 3val. 48 min. 24 sek. ir pagerino 13 metų gyvavusį kito Lietuvos atstovo šioje rungtyje Donato Škarnulio rekordą, pasiektą tame pačiame Slovakijos Dudincų mieste 2008 metais.

Maža to, 28 metų atletas įveikė olimpinį atrankos normatyvą ir dalyvaus Tokijo Olimpinėse žaidynėse.

Slovakijoje už mūsų šalies atstovą sėkmingiau žingsniavo tik gvatemalietis Bernardo Urielis Barrondo Garcia, distanciją įveikęs per 3 val. 47 min. 1 sek. ir užfiksavęs geriausią sezono rezultatą tarp pasaulio ėjikų.

Kitas varžybose dalyvavęs lietuvis Tadas Šuškevičius finišo liniją kirto 25-as (4 val. 5 sek.).