Vakaro bomba: J. Valančiūnas bus išmainytas į "Grizzlies"

Šiandien 15:16 krepst

Po septynių sezonų Toronto „Raptors“ gretose Jono Valančiūno karjera Kanados ekipoje – baigta.

Kaip praneša ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski, „Raptors“ išsiunčia Valančiūną, CJ Milesą, Deloną Wrightą ir 2024-ųjų antrąjį naujokų biržos šaukimą į Memfio „Grizzlies“. Mainais už šį paketą, „Raptors“ gaus vidurio puolėją Marcą Gasolį.

Apie tokį galimą scenarijų buvo pranešama jau kiek anksčiau. Tiesa, ten buvo minimos Kyle‘o Lowry bei Mike‘o Conley pavardės.

Valančiūnas jau šį vakarą turėjo grįžti ant parketo po patirtos traumos ir padėti „Raptors“ komandai rungtynėse su Atlantos „Hawks“. Dar šiandien duotame interviu lietuvis užsiminė, jog nori likti Kanadoje.

„Esu prisiklausęs tiek daug gandų apie save, kad nebekreipiu į tai dėmesio. Žinau tik vieną dalyką – Toronte turime gerą komandą ir gerą ateitį. Tiesiog noriu eiti į aikštę, žaisti krepšinį ir laimėti. Myliu Torontą ir noriu čia likti“, – kalbėjo Valančiūnas.

Valančiūno kontraktas baigiasi jau šiemet, tačiau centras turės teisę pratęsti sutartį dar vieneriems metams, kurios vertė būtų 17,6 mln. JAV dolerių.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...