Š. Jasikevičius: "Turiu vieną geriausių darbų Europoje" (VIDEO)

2018-10-10 11:46 extra77

lkl.lt

„Kai žaidi su juo – mažiau velnių gauni. Dabar, kai treneris, tai jis nuolat turi ką pasakyti“, – šypsodamasis sakė Paulius Jankūnas.

Kauno „Žalgirio“ kapitonas žaidė kartu su Šarūnu Jasikevičiumi, o dabar rungtyniauja jo vadovaujamoje komandoje, kuri tapo sunkiai įveikiama jėga Europoje.

„Man čia labai patinka ir tikrai malonumas dirbti su tais žmonėmis, kurie supa mane“, – išskirtiniame interviu LKL TV kūrybinei grupei sakė Š. Jasikevičius.

„Betsafe–LKL“ čempionų titulą ginantis „Žalgiris“ galingai pradėjo naują sezoną – iškovojo 5 pergales vidutine 17 taškų persvara.

Šią savaitę „Žalgirio“ laukia ir sezono pradžia tarptautinėje arenoje. Praėjusį sezoną Kauno klubas stebino Europos krepšinį, ir visa tai – su dideliu Š. Jasikevičiaus indėliu.

„Yra tas nuolatinis maksimalizmas, – apie Š. Jasikevičių LKL TV sakė „Žalgirio“ naujokas Marius Grigonis. – Manau, dėl to „Žalgiriui“ sekasi.“

„Jis labai intensyvus, – naująjį trenerį apibūdino Thomasas Walkupas. – Jis nuostabus už aikštės ribų, bet treniruočių metu koncentruojamės į veiksmą.“

„Turiu vieną geriausių darbų Europoje ir tokius klubus kaip „Žalgiris“ treniruoti nori daugelis trenerių ir reikia tą vertinti“, – įsitikinęs Š. Jasikevičius.

Pokalbis su Š. Jasikevičiumi ir „Žalgirio“ krepšininkais – išskirtiniame LKL TV interviu:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...