R. Westbrooko šou padėjo „Thunder“ įspūdingai sugrįžti ir sušvelninti serijos rezultatą, „Rockets“ jau keliauja į kitą etapą

Serija tarp Oklahomos „Thunder ir Jutos „Jazz“ jau galėjo būti pasibaigusi. Vis dėl to „Thunder“ namuose 107:99 sugebėjo pranokti „Jazz“ krepšininkus, tačiau serijoje iki keturių pergalių vis dar atsilieka 1-3.

„Thunder“ ekipa šiame susitikime panaikino net 25 taškų deficitą. Viskas prasidėjo trečiajame kėlinyje po to, kai Rudy Gobertas ir Derrickas Favorsas užsidirbo po penktąją asmeninę pražangą.

„Jazz“ dar trečiojo kėlinio pradžioje sugebėjo pirmauti 71:46, vis dėlto dar prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus – 78:78.

Šiose rungtynėse neįtikėtinai žaidė Russellas Westbrookas pelnęs 45 taškus (12/30 dvit., 5/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, penkiskart suklydo ir triskart prasižengė.

R. Westbrooko vedama „Thunder“ ketvirtajame kėlinyje sugebėjo perlaužti rungtynes ir iškovoti žūtbūtinę pergalę.

„Thunder“ gretose R. Westbrookas su 45 taškais buvo rezultatyviausias, Paulas George‘as pridėjo 34, o Carmelo Anthony 7.

„Jazz“ ekipoje Jae Crowderis pelnė 27 taškus (6/14 trit.), Donovanas Mithcellas 23 (1/7 trit.), Joe Inglesas 16, Rudy Gobertas 11 (10 atk. kam.).

O tuo metu Hjustono „RocketS“ ekipa 122:104 pranoko Minesotos „Timberwolves“, kuriai sezonas jau užsibaigė.

„Rockets“ seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-1. Hjustono ekipos varžovė kitame etape bus būtent „Jazz“ ir „Thunder“ poros nugalėtoja.

„Timberwolves“ ekipai tai buvo pirmosios atkrintamosios nuo 2004-ųjų metų.

„Rockets“ į pergalę vedė Clintas Capela su 25 taškais (15 atk. kam.), Jamesas Hardenas pridėjo 24 (12 rez. perd.), Ericas Gordonas 19, Trevoras Ariza 16, P.J. Tuckeris 15, Chrisas Paulas 12 (9 rez. perd.).

„Timberwolves“ ekipoje Karlas-Anthony Townsas pelnė 23 taškus (14 atk. kam.), Jamalas Crawfords 20, Jeffas Teague 17, Andrew Wigginsas 14, Derrickas Rose‘as 12, Tajas Gibsonas 10.