Prieš „Lazio“ kritęs „Juventus“ nepasinaudojo proga sugrįžti į „Serie A“ lygos viršūnę

Šeštadienį sužaistos trejos „Serie A“ 15-ojo turo rungtynės.

Turino „Juventus“ išvykoje rezultatu 1:3 nusileido Romos „Lazio“ ekipai bei nepasinaudojo galimybe sugrįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynių pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo – 25-ąją minutę „Juventus“ į priekį išvedė Cristiano Ronaldo.

Vis tik dar pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Lazio“ rezultatą išlygino, kuomet galva kamuolį į vartus nukreipė Luizas Felipe.

69-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas Juanas Cuadrado ir „Juventus“ liko rungtyniauti mažumoje.

„Lazio“ gana greitai pasinaudojo kiekybine persvara ir jau 74-ąją minutę pirmavo po Sergėjaus Milinkovičiaus-Savičiaus tikslaus smūgio.

79-ąją minutę šeimininkai galėjo įtvirtinti pergalę, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Ciro Immobile.

Vis tik „Lazio“ savo trečiąjį įvartį pasiekė jau per teisėjo kompensuotą laiką, kai pasižymėjo Felipe Caicedo.