Eurolygoje: produktyvus L. Lekavičius ir skaudi lyderių nesėkmė (REZULTATAI)

Šiandien trimis rungtynėmis startavo antrasis Eurolygos ratas.

Anksčiausiai savo mačą pradėjo Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ (11/5), kuri namuose dėka puikaus pirmojo kėlinio 90:79 susitvarkė su „Anadolu Efes“ komanda (4/12).

15 minučių aikštėje praleidęs L. Lekavičius puikiai išnaudojo gautą laiką: surinko 9 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas iš Lietuvos surinko 12 naudingumo balų.

Kitoje akistatoje išvydome tikrą dramą tarp dviejų Ispanijos klubų : „Unicaja“ (7/9) namuose patyrė skaudžią nesėkmę 83:85 prieš „Valencia“ (5/11) ekipą. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei šeimininkai dar pirmavo keturiais taškais, tačiau tuomet jų puolimas užstrigo, o „Valencia“ savo atakų veltui nešvaistė ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Prieš tai šis klubas buvo patyręs net dešimt nesėkmių Eurolygoje iš eilės.

Paskutinėje dienos akistatoje „Barcelona“ (6/10) namuose netikėtai lengvai 85:72 patiesė Eurolygos lyderius – CSKA (12/4) krepšininkus. Svečių neišgelbėjo ir puikus Nando De Colo pasirodymas – prancūzas pelnė 23 taškus ir surinko 31 naudingumo balą.