„Celtics“ ir vėl įveikė „Bucks“, „Pelicans“ dar kartą triumfavo Portlende

Bostono „Celtics“ ekipa atkrintamąsias pradėjo taip, kaip ir norėjo – iškovojant dvi pirmas pergales. Bostono ekipa antrose serijos rungtynėse 120:106 ir vėl pranoko Milvokio „Bucks“, o dabar serijoje pirmauja 2-0.

Šiame susitikime 21-erių Jaylenas Brownas per 33 minutes pelnė 30 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Puolėjas tapo jauniausiu „Celtics“ komandos žaidėju istorijoje, kuriam pavyko per atkrintamąsias pelnyti 30 ar daugiau taškų.

Šiose rungtynėse ir vėl gerai sužaidė, tačiau to nepakako, Giannis Antetokounmpo. Graikas taip pat pelnė 30 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ ekipa dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą ir pirmavo 33:22. Nors antrajame kėlinyje „Bucks“ Sugebėjo išlyginti rezultatą 35:35, tai buvo paskutinis kartas, kai „Bucks“ buvo arti „Celtics“.

Visų rungtynių metu „Celtics“ laikė saugią persvarą ir neleido svečiams nė kiek priartėti.

„Celtics“ gretose Jaylenas Brownas pelnė 30 taškų, Terry Rozier 23, Marcusas Morrisas 18, Alas Harfordas 16, Gregas Monroe 12, o Shane‘as Larkinas 11.

„Bucks“ gretose G. Antetokounmpo pelnė 30 taškų, Khrisas Middletonas pridėjo 25, Ericas Bledose ir Johnas Hensonas po 12, Shabazzas Muhammadas 11, o Malcolmas Brogdonas 10.

Tuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa pateikė staigmeną ir dar kartą 111:102 įveikė Portlendo „Trail Blazers“.

„Pelicans“ ekipa šioje serijoje jau pirmauja 2-0, o kas labiausiai stebina, tai kad abi pirmosios rungtynės vyko Portlende.

Šiose rungtynėse puikiai pasirodė Jrue Holiday kuris pelnė 33 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ ekipa atliko puikų darbą gynyboje su „Blazers“ lyderiais – Damianu Lillardu ir C.J. McCollumu. Nors jie atitinkamai pelnė 17 ir 22 taškus, iš viso abu gynėjai pataikė 16 metimų iš 39 bei suklydo 9 kartus.

„Pelicans“ ekipa nuo varžovų pabėgo dar trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 33:19. Nors likus 3:20 iki rungtynių pabaigos Portlendo ekipa buvo persvėrus rezultatą 100:99. Vis dėlto „Pelicans“ rungtynes užbaigė spurtu 12:2 ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Pelicans“ ekipoje J. Holiday ir buvo rezultatyviausias su 33 taškais, Anthony Davisas pridėjo 22 (13 atk. kam.), Nikola Mirotičius 17 (8 atk. kam.), Rajonas Rondo 16 (10 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Trail Blazers“ ekipoje išsiskyrė C.J. McCollumas su 22 taškais, D, Lillardas pridėjo 17 (1/7 trit.), Al-Farouqas Aminu pridėjo 14 (15 atk. kam., 4/6 trit.), Jusufas Nurkičius 13, Zachas Collinsas 12, Maurice‘as Harklessas 11.