Bus užkastas karo kirvis? Atėnuose susitiko Eurolygos ir "Panathinaikos" vadovai

2018-09-27 14:30 basketnews.lt

Santykiai tarp Atėnų „Panathinaikos“ savininko Dimitrio Giannakopoulo ir Eurolygos vadovo Jordi Bertomeu stabilizavosi. Bertomeu draugiško turnyro, skirto pagerbti Anapilin iškeliavusio Dimitrio tėvo Pavlo Giannakopoulo garbei, išvakarėse atvyko į Graikiją, kur akis į akį susitiko su skandalingąja žaliai-baltų asmenybe.

Teises transliuoti Eurolygą Graikijoje turinti „Novasports“ skelbia, jog Giannakopoulos ir Bertomeu užkasė karo kirvį. Negana to, su žemėmis Eurolygos atstovą maišiusiam „Pao“ bosui skirtos baudos gali būti užšaldytos.

Pastarąjį sezoną aistras kėlęs Giannakopoulos už įžeidžiančias žinutes socialinėje erdvėje rinkosi baudas vieną po kitos, o galiausiai jam buvo uždrausta lankytis Eurolygos rungtynėse. Už pastarojo sprendimo nesilaikymą Giannakopoulos taip pat sulaukė baudų, kurios galiausiai pasiekė šimtatūkstantines aukštumas.

„Pao“ savininkas grasino patrauksiantis savo klubą iš prestižinio Senojo žemyno turnyro ir jau rodė susidomėjimą prisijungti prie FIBA Čempionų lygos.

Visgi tai realybe nevirto. Persistengęs Giannakopoulos galų gale išplatino viešą pareiškimą, kuriame teigė palaikantis Eurolygą, o be perstojo keltas bangas prieš šią organizaciją paliko praeityje.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...