„Žalgiris“ neatsilaikė prieš uraganišką „Sevilla“ puolimą

20 valandą Lietuvos ir Ispanijos futbolo gerbėjų akys buvo nukrypusios į Vilnių – LFF stadione įvyko atsakomosios UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynės.

Šalies sostinėje į kovą stoja Vilniaus "Žalgiris" prieš daugkartinę šio turnyro čempionę "Sevilla". Sevilijoje charakterį pademonstravę žalgiriečiai namuose neatsilaikė – "Sevilla" jau pirmajame kėlinyje įmušė tris įvarčius ir triuškinančiai žengė į kitą etapą.

"Sevilla" nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir jau 6-ąją minutę nuliūdino pilnutėlį LFF stadioną – Pablo Sarabia įkirto į baudos aikštelę, atliko perdavimą link Džiugo Bartkaus vartų ir Nolito tiksliu smūgiu išvedė varžovus į priekį.

Po greito smūgio sukrėsti žalgiriečiai jau kitos atakos metu buvo pasiųsti į gilų nokdauną – šį kartą taikliai smūgiavo P. Sarabia, dar rungtynių pradžioje nužudęs visas žalgiriečių viltis.

Vėliau "Žalgiriui" pavyko pristabdyti "Sevilla" atakas, tačiau patiems išbėgti į pavojingas atakas taip pat buvo sunku.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai iš Ispanijos pelnė ir savo trečiąjį įvartį – vėl tas pats P. Sarabia galingu smūgiu kamuolį nukreipė į apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Antrajį kėlinį žalgiriečiai pradėjo itin aktyviai – 54-ąją minutę Rolandas Baravykas po puikaus spurto sudrebino "Sevilla" vartų konstrukciją.

Valdo Urbono auklėtiniai puikiai rungtyniavo antrajame kėlinyje – ypač aktyvus buvo Serge'as Nyuiadzi, bet įvarčio žalgiriečiai taip ir nepasiekė.

Rungtynių pabaigoje "Sevilla" vėl surezgė kelias greitas atakas ir įmušė du įvarčius – pasižymėjo Guilherme Arana bei Nolito.

Per likusį laiką žalgiriečiai sukūrė dar keletą pavojingų momentų, bet taip ir liko be savo įvarčio.

"Žalgirio" kelionė Europoje baigėsi po trečiojo etapo. Savo ruožtu "Sevilla" paskutiniajame atrankos etape susigrums su Oloumoco "Sigma".

Rezultatas:

"Žalgiris" 0 – 5 "Sevilla"
6′ [0 – 1] Nolito
7′ [0 – 2] P. Sarabia
44′ [0 – 3] P. Sarabia
80′ [0 – 4] G. Arana
83′ [0 – 5] Nolito