Xavi: nėra nė vieno futbolininko istorijoje, kuris prilygtų L. Messi

Buvęs ilgametis Lionelio Messi komandos draugas „Barcelona“ ekipoje Xavi įsitikinęs, kad argentinietis galėtų sėkmingai užimti daugybę pozicijų, o žaisdamas jose jis vis tiek būtų geriausias futbolininkas pasaulyje.

„Al Sadd“ komandoje dabar rungtyniaujantis 38 metų saugas yra įsitikinęs, kad L. Messi ne tik galėtų atlikti jo, Ivano Rakitičiaus, Sergio Busquetso, Andreso Iniestos ar Luiso Suarezo rolę komandoje, tačiau ir tai padarytų itin sėkmingai. Jo nuomone argentinietis būtų geriausias žaidėjas tose pozicijose.

„Jis galėtų atlikti Xavio, I. Rakitičiaus, S. Busquetso, A. Iniestos ar L. Suarezo rolę, nes jis viską atlieka puikiai. Jei jūs pastatytumėte L. Messi į atraminio saugo poziciją – jis būtų geriausias centro saugas pasaulyje.

Jis yra žaidėjas, kuris negali būti lyginamas su niekuo kitu. Jis kaip Maradona ar Pele savo geriausiais laikais. Jau dabar jis yra geriausias visų laikų planetos futbolininkas“, – teigė Xavi.

L. Messi netrukus su Argentinos rinktine stos į kovas planetos pirmenybėse, kuriose Argentina kovos D grupėje su Kroatijos, Islandijos ir Nigerijos nacionalinėmis ekipomis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts