Vokietija ir Prancūzija savo puslapį UEFA Tautų lygoje atvertė lygiosiomis

2018-09-06 23:52 extra77

Ketvirtadienį įvyko istorinis įvykis - Europoje buvo sužaistos pirmosios UEFA Tautų lygos rungtynės. Visos Senojo žemyno komandos yra suskirstytos į keturias lygas pagal pajėgumą ir varžosi dėl taškų iš esmės draugiško pabūdžio rungtynėse.

Bene laukiamiausia dvikova įvyko Vokietijoje, kur susigrūmė dvi stipriausioje lygoje esančios komandos - Vokietija ir Prancūzija. Įvarčių komandos nepelnė - susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Vokiečiai dominavo šiose rungtynėse ir turėjo daugiau progų nei varžovai, tačiau nuo pralaimėjimo prancūzus gelbėjo rinktinėje debiutavęs vartininkas Alphonse Areola.

B lygoje varžovus rezultatu 4:1 sutriuškino Velso rinktinė. "Drakonai" po ilgos pertraukos sužaidė oficialias rungtynes, o savo įvarčių prie pergalės prisidėjo ir Garethas Bale'as.

C lygoje pergales šventė Norvegija ir Bulgarija, D lygoje- Gruzija, Armėnija ir Makedonija. Latvių ir Andoros dvikova baigėsi be įvarčių.

Rezultatai:

A lyga
Vokietija 0 - 0 Prancūzija

B lyga
Čekija 1 - 2 Ukraina
Velsas 4 - 1 Airija

C lyga
Norvegija 2 - 0 Kipras
Slovėnija 1 - 2 Bulgarija

D lyga
Kazachstanas 0 - 2 Gruzija
Armėnija 2 - 1 Lichtenšteinas
Gibraltaras 0 - 2 Makedonija
Latvija 0 - 0 Andora
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...