Vokiečių košmaras: Pietų Korėja sensacingai iš turnyro eliminavo pasaulio čempionus

2018-06-27 18:54 eurofootball.lt

18 valandą Kazanėje užsibaigė F grupės kovos – paaiškėjo dvi komandos, tęsiančios kelionę pasaulio čempionate. Vokietijos rinktinė dėl žūtbūtinės pergalės susikovė su Pietų Korėja – Joachimo Lowo auklėtiniai netikėtai nusileido Pietų Korėjos komandai ir sesacingai kelionę turnyre baigė po grupių etapo.

Pirmos 10 minučių buvo gana pasyvios – Vokietijos rinktinė dominavo su kamuoliu, tačiau jokių pavojingų progų ir prie vienų, ir prie kitų vartų nebuvo sukurta.

18-ąją minutę Pietų Korėja sukūrė pirmąją pavojingą progą – varžovai atliko baudos smūgį, o Manuelis Neueris gana neužtikrintai jį atrėmė ir buvo arti to, kad kamuolys pasiektų jo vartų tinklą.

Per visą pirmąjį kėlinį vokiečiai taip ir nesukūrė jokios pavojingos progos. Planetos čempionai kontroliavo kamuolį, bet pagal pavojingas situacijas kiek aštresne net buvo korėjiečiai.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingiausia Vokietijos rinktinės ataka – 47-ąją minutę po Joshua Kimmicho perdavimo Leonas Goretzka, būdamas visiškai laisvas, galva smūgiavo į vartus, tačiau puikią reakciją pademonstravo korėjiečių vartininkas.

Po šio epizodo vokiečiams kurti ir vėl sekėsi sunkiai – pasaulio čempionai bandė žaisti kraštais, bet Pietų Korėja su sunkumais nesusidūrė.

Vokiečiams rungtynės, kuriose kovėsi Švedija ir Meksika, nieko gero nežadėjo – pasaulio čempionams būtinai reikėjo įvarčio ir pergalės, tačiau jiems ir toliau nesisekė pralaužti azijiečių gynybos.

87-ąją minutę puikią progą išvesti į priekį vokiečius turėjo Matsas Hummelsas, tačiau jis po Mesuto Ozilo perdavimo smūgiavo virš skersinio.

Vokiečiai pridėto laiko metu buvo pasiųsti į visišką nokdauną - po kampinio Pietų Korėja sugebėjo įmušti įvartį ir taip iš turnyro eiminuoti čempionų titulą gynusius Voketijos futbolininkus.

Rezultatas:

Pietų Korėja 2 – 0 Vokietija
90+4' [1 – 0] Kim Young-Gwon
90+6' [2 – 0] Son Heung-Min


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...