Vokiečiai užfiksavo blogiausią rezultatą per pastaruosius 80 metų

2018-06-28 11:47 eurofootball.lt

Iš pasaulio čempionato jau po grupių etapo pasitrauksiančiai Vokietijos rinktinei tai yra prasčiausias toks turnyras nuo pat 1938-ųjų.

Prieš ketverius metus stipriausiais planetoje tapę Joachimo Lowo auklėtiniai po dviejų mačų turėjo tris taškus ir šiandien iškovoję pergalę būtų tvirtai žengę į aštuntfinalį.

Vis dėlto, jiems niekaip nepavyko pralaužti Pietų Korėjos gynybos, o galiausiai varžovai dar ir patys įmušė du įvarčius.

Vokietijos rinktinė į pasaulio čempionato atkrintamąsias varžybas patekdavo pastaruosius 80 metų. Tiesa, 1938-aisiais vokiečiai iškrito šveicarams pralaimėję net ne grupėje, o tiesiog pirmajame atkrintamųjų etape, nes tuomet tokio etapo nebuvo išvis.

Negana to, Vokietijos rinktinė iki šiol pasaulio pirmenybėse užimdavo bent septintąją vietą, kas pagal dabartinį formatą prilygtų patekimui į ketvirtfinalį.

Vienintelė išimtis šiame laikotarpyje buvo tik 1950 metų turnyras, kai Vokietijai uždrausta dalyvauti dėl neseniai pasibaigusio Antrojo pasaulinio karo.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...