Vokiečiai pralaimėjo prancūzams ir užfiksavo šalies futbolo antirekordą (VIDEO)

Antradienį finišavo rinktinių pertrauka – UEFA Tautų lygoje buvo sužaistos likusios devynerios rungtynės A-D divizionuose.

Paryžiuje pergalių badą siekė nutraukti Joachimo Lowo treniruojama Vokietijos rinktinė. Pirmasis kėlinys žadėjo daug, tačiau rungtynių pabaigos scenarijus nebuvo palankus vokiečiams – prancūzai šventė pergalę rezultatu 2:1.

14-ąją minutę vokiečiai įsiveržė į priekį po Toni Krooso 11 metrų baudinio, tačiau 62-ąją minutę Antoine'as Griezmannas nuostabiu smūgiu galva atstatę lygybę.

Jeigu pirmajame kėlinyje vokiečiai dominavo pagal sukurtas progas, antrajame kėlinyje ryškų pranašumą turėjo prancūzai. 80-ąją pergalingą įvartį pasiekė tas pats A. Griezmannas – pasižymėjęs po gana abejotino 11 m. baudinio.

Vokiečiams tai buvo antroji nesėkmė per pastarąsias tris dienas. Tautų lygoje jie yra neiškovoję nė vienos pergalės – du pralaimėjimai bei lygiosios. Per šiuos metus vokiečiai jau yra pralaimėję šešis kartus – tai prasčiausi statistika, kurią yra užfiksavusi ši rinktinė per visą savo gyvavimą.

Prancūzija su 7 taškais yra grupės lyderė. Nyderlandai, sužaidę dar tik dvi rungtynes, savo sąskaitoje turi tris taškus.

B divizione pergales šventė Velsas ir Ukraina, C divizione Norvegija pranoko bulgarus, o slovėnai ir kipriečiai išsiskyrė lygiosiomis.

D divizione triuškinančias pergale pasiekė Kazachstanas, Armėnija ir Gruzija. Gibraltaras varžovus iš Lichtenšteino palaužė po atkaklios kovos.