Visiškas pažeminimas: „Man City“ sudaužė „Chelsea“ komandą (VIDEO)

18 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 26-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione įvyko prieš rungtynių pradžią daug susidomėjimo kėlęs susirėmimas tarp "Manchester City" ir Londono "Chelsea" futbolininkų. Tiek daug intrigos aikštėje nebuvo – "miestiečiai" jau per pirmąsias 25 minutes subombardavo varžovų vartus ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 6:0.

Pepo Guardiolos auklėtinių startas buvo lyg iš filmo – jau 4-ąją minutę Raheemas Sterlingus išvedė šeimininkus į priekį, kai aštrų perdavimą baudos aikštelėje atliko Bernardo Silva.

13-ąją minutę "Chelsea" gynybą pradėjo ardyti nesustabdomai žaidžiantis Sergio Aguero. Argentinietis maždaug iš 20 metrų paleido tikrą patranką, prieš kurią pasiūlyti nieko negalėjo vartininkas Kepa.

Ties tuo "Chelsea" problemos nesibaigė – po šešių minučių S. Aguero pelnė dar vieną įvartį, kai visiškai neapdairiai jam kamuolį link vartų atmetė Rossas Barkley. 25-ąją minutę rezultatas Mančesteryje jau buvo nepadorus – savo įvartį pasiekė ir Ilkay'us Gundoganas.

"Chelsea" buvo suspardytas, tačiau pirmąjį kėlinį užbaigė turėdamas kamuolio kontrolę ir sukūręs kelis pavojingus momentus.

Antrajame kėlinyje "Man City" neatsipalaidavo – 56-ąją minutę šeimininkams 11 metrų baudinį uždirbo R. Sterlingas. S. Aguero jį realizavo tiksliai ir pasiekė jau savo 11-ąjį "hat-tricką" "Premier" lygoje. Jis pakartojo Alano Shearero rekordą.

Galutinis taškas šioje dvikovoje buvo padėtas 80-ąją minutę, kai po puikiai sukonstruotos atakos kairiajame krašte Oleksandras Zinchenko pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o ten visiškai be priežiūros atsidūręs R. Sterlingas pelnė savo antrąjį įvartį.

Vienomis rungtynėmis daugiau sužaidęs "Man City" klubas vėl grįžta į pirmąją poziciją. "Chelsea" po šio turo užleido ketvirtąją vietą "Man Utd" klubui ir nukrito net į šeštąją poziciją.

Rezultatas:

"Man City" 6 – 0 "Chelsea"
4′ [1 – 0] R. Sterling
13′ [2 – 0] S. Aguero
19′ [3 – 0] S. Aguero
25′ [4 – 0] I. Gundogan
56′ [5 – 0] S. Aguero (11 m. baudinys)
80′ [6 – 0] R. Sterling