PSG savininkas E. Cavani siūlo 1 mln. eurų už tai, jog baudinius muštų Neymaras

2017-09-25 13:53 eurofootball.lt

"Paris Saint-Germain" prezidentas Nasseras El-Khelaifi pateikė nurodymus klubo administracijai, jog ši pasiūlytų Edinsonui Cavani pelningesnį kontraktą.

Snaiperis sulauktų daugiau pinigų, jeigu sutiktų 11 metrų baudinius leisti smūgiuoti Neymarui.

Tiesa, kaip praneša "El Pais", Al-Khelaifi pasiūlytame sandoryje buvo ir daugiau sąlygų - urugvajietis taip pat turėtų tapti rezultatyviausiu komandos futbolininku "Ligue 1" pirmenybėse.

Nors per pirmuosius septynis čempionato mačus jis jau įmušė tiek pat įvarčių, minėtą pasiūlymą puolėjas atmetė.

Savo pasiūlymu prezidentas reagavo į praėjusią savaitę rungtynėse prieš "Lyon" įvykusį konfliktą, kurio metu Cavani Neymarui neleido stoti prie 11 metrų žymos, o vėliau pats buvo netikslus.

Be to, nors tai didelio dėmesio nesusilaukė, PSG žvaigdžių duetas buvo panašiai susiginčijęs ir anksčiau vykusio mačo prieš "Saint-Etienne" metu.

Ekipos treneris Unai'us Emery mėgino viešai užbaigti nesutarimus pareiškęs, jog tai, kas muš 11 metrų baudinius, nuspręs jis, tačiau tai jokių vaisių nedavė.

"El Pais" duomenimis, atmosfera PSG rūbinėje tebėra įtempta ir jos nepataisė net Neymaro atsiprašymas. Vienybę į komandą dabar vėl sugrąžinti mėgina kapitonai Thiago Silva bei Thiago Motta.

Panašu, jog didžioji dalis žaidėjų yra Cavani pusėje, nes jie nėra patenkinti tuo, kad dėl 222 mln. eurų kainavusio Neymaro transfero į parduodamų žaidėjų sąrašą teko įtraukti ne tik dalį jų pačių, bet ir jau išvykusius pajėgius futbolininkus.

Bandydamas nepažeisti UEFA Finansinio skaidrumo taisyklių PSG būtų sutikęs atsisveikinti su Angeliu Di Maria, Javieru Pastore, Lucasu Moura, Julianu Draxleriu, Hatemu Ben Arfa ir Thiago Silva, o kitus klubus šią vasarą papildė Blaise'as Matuidi bei Serge'as Aurier.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...