Urugvajus važiuoja namo: grubiai klydęs Muslera palengvino Prancūzijos kelią į pusfinalį

Pirmasis pasaulio čempionato ketvirtfinalis didelės intrigos nepadovanojo. Prancūzijos rintinė užtikrintai 2:0 įveikė Urugvajų ir tapo pirmąja ekipa žengusia į pusfinalį.

Prie Prancūzijos triumfo prisidėjo ir itin neužtikrintai antrajame kėlinyje žaidęs Urugvajaus rinktinės vartininkas Fernando Muslera.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo Urugvajaus rinktinė, tačiau pirmą pavojingą progą susikūrė prancūzai. 15-ąją minutę Kylianas Mbappe atsidūrė vienas prieš vartus po puikaus Olivierio Giroud perdavimo. Vis dėlto jaunasis prancūzų talentas neįvertino situacijos ir skubotai smūgiavo galva virš vartų, nors galėjo sustabdęs kamuolį atlikti smūgį koja.

Būtent po šio epizodo nė viena ekipa ilgą laiką pavojingų progų susikurti nesugebėjo. Vis dėlto 40-ąją minutę Prancūzija idealiai išnaudojo standartinę situaciją.

Gerai link vartų įkirtęs Raphaelis Varane‘as galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė savo ekipą į priekį.

Vis dėlto po kelių minučių Urugvajus rezultatą išlyginti galėjo. Tačiau Martino Cacereso smūgį nuostabiai atrėmė Hugo Llorisas. Nors kamuolys atšoko prieš pat jį, prie jo suskubęs Diego Godinas nepataikė į vartus iš poros metrų.

Na, o po pertraukos prasidėjo F. Musleros klaidos. Kėlinio pradžioje nedaug trūko, kad kamuolį iš vartininko perimtų Antoine Griezmannas. O jau 62-ąją minutę tas pats A. Griezmannas smūgiavo tiesiai į F. Muslera, tačiau šis nesugebėjo kamuolio sugauti ir kamuolys įkrito į vartus.

Per likusį laiką Urugvajus bandė atakuoti ir spausti savo varžovus, tačiau tai didelės naudos neatnešė. Prancūzija ramiai ir užtikrintai gynėsi bei ramiai žaidė turint kamuolį.

Tuo metu Urugvajus ne tik nesugebėjo sušvelninti rezultato, tačiau nesugebėjo net susikurti pavojingų progų.