Urugvajus minimaliai palaužė S. Arabiją (VIDEO)

Pasaulio čempionato A grupėje Urugvajaus rinktinė susitiko su Saudo Arabijos komanda, kuri stengėsi išvengti dar vieno skaudaus sutriuškinimo.

Pietų Amerikos atstovai rungtynes laimėjo 1:0.

Mačą aktyviau pradėjo Saudo Arabijos komanda – 7-ąją minutę baudos smūgį atlikęs Hattanas Bahebri pataikė į varžovų sienelę.

13-ąją min. Edinsonas Cavani neišnaudojo progos. Nesusikaupę urugvajiečiai neįstengė užkurti pirties varžovams, kurie tiksliai gynėsi nuo atakų.

23-ąją min. po kampinio Saudo Arabijos vartininkas Mohammedas Al–Owalsas suklydo ir Luisas Suarezas nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

Ekipos dar apsikeitė ne itin pavojingomis atakomis ir ėjo ilsėtis.

Antrasis kėlinys prasidėjo S.Arabijos atakomis, bet jos didelės grėsmės varžovų vartams nekėlė.

62-ąją min. pietų amerikiečiai pradėjo varžovų vartų apgultį, tačiau vėl švaistė progas.

Rungtynių pabaigoje kelis kartus nepasižymėjo E.Cavani.

Laimėjęs Urugvajus užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose ir dėl pirmosios vietos grupėje kausis su rusais.

Naudingiausiu mačo futbolininku buvo pripažintas L.Suarezas, kuris sužaidė šimtąsias rungtynes savo šalies nacionalinėje ekipoje.