UEFA Čempionų lyga pasiryžo – jau šiame sezone bus pradėta naudoti VAR sistema

UEFA Čempionų lygoje po naujųjų metų įvyks didžiuli pokyčiai – pirmą kartą šio turnyro istorijoje bus pradėta naudoti VAR (Video assistant referee – angl.) sistema.

UEFA vykdomasis komitetas pirmadienį Dubline nubalsavo, kad VAR technologija bus pradėta naudoti nuo šio sezono aštuntfinalio etapo.

Iš pradžių buvo skelbiama, kad VAR sistema šį sezoną bus naudojama tik keliose rungtynėse, siekiant pilnai pasiruošti kitam sezonui. Visgi UEFA nusprendė daugiau nebelaukti ir jau vasario mėnesį prasidėsiantis aštuntfinalio etapas į rungtynes galimai įneš daugiau teisybės.

Priminsime, kad teisėjas VAR sistemos pagalba gali peržiūrėti epizodą, kai abejoja dėl paskirto baudinio, galimų pražangų įvarčių metu, raudonų kortelių ir kortelių parodymo ne tam žaidėjui.

Šį sezoną jau buvo ne vienas diskutuotinas teisėjo sprendimas – iš aikštės už abejotiną raudoną kortelę buvo pašalintas Cristiano Ronaldo ar to pačio Raheemo Sterlingo simuliacija baudos aikštelėje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts