T. Kroosas nuostabiu įvarčiu išplėšė pergalę vokiečiams ir padėjo išvengti katastrofos (VIDEO)

Pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė itin atkakliose ir permainingose rungtynėse revanšavosi už nesėkmę pirmajame grupės mače prieš Meksiką.

Joachimo Lowo auklėtiniai paskutinėmis pridėto laiko sekundėmis 2:1 palaužė Švediją.

Rungtynių pradžioje didesnį aktyvumą demonstravo vokiečiai, tačiau J.Draxlerio ir M.Reuso bandymai tikslo nepasiekė.

12-ąją minutę švedai atsakė itin pavojinga kontrataka, bet M.Bergo smūgį atrėmė M.Neueris, o pargriuvusio puolėjo skundams teisėjas liko kurčias.

Kėlinio viduryje nosies traumą patyrė S.Rudy ir jis buvo pakeistas I.Gundoganu.

32-ąją min. T.Kroosas suklydo ir H.Toivonenas meistriškai permetė kamuolį per M.Neuerį – 0:1.

Po pertraukos vokiečiai vėl surengė varžovų vartų apgultį ir tai davė rezultatą – pasižymėjo M.Reusas – 1:1.

81-ąją min. J.Boatengas užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir pasaulio čempionų padėtis pasidarė nepavydėtina.

Vis dėlto jie nesiruošė nuleisti rankų – po keitimo pasirodęs J.Brandtas sudrebino virpstą, o paskutinėmis sekundėmis, po varžovo pražangos, T.Kroosas fantastišku smūgiu išplėšė pergalę J.Lowo auklėtiniams – 2:1.