Šveicarai išplėšė tris taškus mače prieš serbus (VIDEO)

Pasaulio čempionato E grupėje kelialapio į atkrintamąsias varžybas nepavyko užsitikrinti Serbijos rinktinei.

Kaliningrado stadione Mladeno Krstajičiaus auklėtiniai 1:2 neišlaikė persvaros prieš Šveicarijos vienuolikę.

Rungtynių pradžia serbams susiklostė fantastiškai – 5-ąją minutę po D.Tadičiaus perdavimo į baudos aikštelę pirmasis prie kamuolio suskubo A.Mitrovičius, kuris buvo tikslus – 1:0.

Atsigavę šveicarai stengėsi perimti rungtynių kontrolę, tačiau nė karto nesugebėjo pataikyti vartų plotą, tuo tarpu Balkanų futbolo atstovai sukūrė dvi progas pasižymėti.

B.Dzemaili pabandė savo laimę smūgiuodamas iš artimo nuotolio, bet serbus išgelbėjo vartininkas V.Stojkovičius.

Kėlinio pabaigoje progą iššvaistė ir N.Matičius, kuris dar ir užsidirbo geltoną kortelę.

Po pertraukos šveicarai greitai pasiekė savo tikslą – 52-ąją min. G.Xhaka puikiu smūgiu rezultatą išlygino – 1:1.

X.Shaqiri sudrebino vartų konstrukciją, o serbai atsakė A.Kolarovo prasiveržimu ir perdavimu į baudos aikštelę.

Baigiantis susitikimui X.Shaqiri pabėgo nuo varžovų ir nuginklavo Serbijos vartininką – 2:1.

Šveicarijos ekipa ir fanai triumfavo – jų komanda turi neblogas galimybes žengti į kitą turnyro etapą.