Švedijos rinktinė įspėja anglus dėl per didelio pasitikėjimo

Švedijos rinktinė įspėja anglus dėl per didelio pasitikėjimo savo jėgomis prieš ketvirtfinalio mūšį pasaulio futbolo čempionate.

Švedija grupių etape užėmė pirmąją vietą, o aštuntfinalyje minimaliu rezultatu eliminavo šveicarus. Ši rinktinė iki šiol praleido vos du įvarčius pasaulio futbolo čempionate ir abu juos prieš Vokietiją bei tada patyrė nesėkmę 1-2.

Švedijos rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas Peteris Wettergrenas mano, jog Anglija jiems nejaučia pagarbos. „Nemanau, kad jie tai jaučia. Nemanau, jog žmonės galvoja, kad mes laimėsime, todėl Anglija jaus spaudimą“,- kalbėjo jis.

Sebastianas Larssonas teigia, kad visi žmonės Anglijoje tikisi, jog jų rinktinė pateks į kitą etapą. Jei jiems nepavyks įveikti Švedijos, tai mažiausiai bus didžiausias nusivylimas.

Švedija sieks patekti į pusfinalį pirmą kartą nuo 1994 metų ir Martinas Olssonas mano, kad jiems nėra ko bijoti. „Mes esame pozityvi, jauna komanda, turime gerą trenerį, žaidžiame pasitikėdami savo jėgomis. Mes džiaugiamės, kad čia esame ir esami laimingi dėl savo fanų.“

Ketvirtfinalio mūšis tarp Anglijos ir Švedijos rinktinių prasidės šeštadienį 17.00val. Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts