Sutartų rungtynių pavyzdys? Nė taško neturėjęs „Koralas“ įveikė NFA auklėtinius

Lietuvos futbolo ateitimi turintis būti NFA (Nacionalinė futbolo akademija) jaunimas patyrė gėdą – uostamiestyje rezultatu 2:1 nusileido Klaipėdos "Koralui".

Skandalų nualintas "Koralas" šiais metais Pirmoje lygoje dar nebuvo iškovojęs nė vieno taško, o kad situacija atrodytų dar blogesnė, ši komanda rezultatu 0:12 buvo pralaimėjusi priešpaskutinėje vietoje esančiam "Kupiškiui".

NFA auklėtiniams rungtynės prasidėjo sėkmingai – 16-ąją minutę jie įsiveržė į priekį, tačiau "Koralo" gretose iniciatyvos ėmėsi Danielis Danu, kurio dublis per tris minutes paklupdė Lietuvos jaunimo rinktinės atstovus.

Be to, nuo 76-os minutės NFA komanda žaidė dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Arnas Paura.

NFA antroje šalies lygoje užima dešimtąją poziciją, o dauguma taškų buvo surinkti sezono pradžioje.

"Koralas" šioms rungtynėms buvo registravęs 13 žaidėjų. Skelbiama, kad klaipėdiečiai šiose rungtynėse pirmą kartą po trijų mėnesių petraukos rungtynių metu atliko keitimą.

Pastebėta, kad prieš rungtynes koeficientas už "Koralo" pergalę užsienio lažybų kontorse buvo 1/56 (56 kof.). Būtent tai paskatino kalbas apie galimą sutartų rungtynių atvejį.