Sukrečianti žinia iš Italijos: miegodamas mirė "Fiorentina" kapitonas D. Astori

2018-03-04 15:16 eurofootball.lt

Italiją ir visą futbolo bendruomenę apskriejo skaudžios naujienos - viešbučio kambaryje rastas negyvas "Fiorentina" komandos kapitonas Davide Astori, kuriam sausį sukako 31-eri.

Viename iš Udinėje įsikūrusių viešbučių buvo apsistojusi visa "Fiorentina" komanda, kuri šiandien 16 valandą turėjo "Serie A" pirmenybėse susikauti su vietos "Undinese".

Teigiama, kad komanda ryte rinkosi į treniruotę, tačiau niekaip nesulaukė iš kambario išeinančio ekipos kapitono. Atidarius jo kambario duris paaiškėjo skaudi žinia - jis neberodė jokių gyvybės ženklų. Manoma, kad futbolininkas mirė tiesiog miegodamas.

"Undinese" ir "Fiorentina" rungtynės iškart po šio įvykio buvo atšauktos. Italijoje bus paskelbtas gedulas, todėl greičiausiai nebeįvyks visos likusios turo rungtynės.

D. Astori "Fiorentina" gretose rungtyniauti pradėjo nuo 2015 metų. Jis per savo karjerą taip pat yra žaidęs "Roma", "Milan", "Cagliari" (didžiąją savo karjeros dalį) bei dar kitose mažiau žinomuose klubuose.

Gynėjo pozicijoje rungtyniavęs D. Astori taip pat yra vilkėjęs Italijos rinktinės marškinėlius. Jis iš viso nacionalinėje komandoje sužaidė 14 rungtynių bei pelnė vieną įvartį.

Futbolininkas prieš kelias savaites tapo tėvu.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...