Su „Granada“ susitvarkęs „Real“ išlieka „La Liga“ pirmenybių viršūnėje

Ispanijos „La Liga" pirmenybėse šeštadienį vyksta ketverios 8-ojo turo rungtynės.

Lyderio pozicijoje išliekantis Madrido „Real" klubas namuose susigrūmė su turnyrinės lentelės kaimyne – netikėtai iki šio turo antroje vietoje žygiuojančia „Granada". Triuškinančią persvarą įgijęs „Real" galėjo prisižaisti, tačiau galiausiai pasiekė pergalę rezultatu 4:2, kurioje pagaliau ryškesnį pėdsaką paliko Edenas Hazardas.

Madrido ekipai rungtynės prasidėjo idealiu scenarijumi – po puikaus Garetho Bale'o perdavimo šonine pėdos dalimi Karimas Benzema komandą į priekį išvedė jau 2-ąją minutę.

Nuo pat rungtynių pradžios atakuoti pradėjęs „Real" vėliau dar turėjo puikių galimybių, tačiau antrojo įvarčio prireikė palaukti iki pat kėlinio pabaigos.

45-ąją minutę galiausiai savo įvarčių sąskaitą „Real" gretose atsidarė Edenas Hazardas, kuris po Federico Valverde perdavimo pabėgo į priekį ir smūgiu per vartininko rankas nudžiugino "Santiago Bernabeu" stadioną.

Antrasis kėlinys Ispanijos sostinės ekipai toliau klostėsi sėkmingai – 61-ąją minutę aikštėje pasirodęs Luka Modričius įspūdingu šūviu sukrovė triuškinančią persvarą. Rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė E. Hazardas.

Visgi vėliau "Real" komanda prisivirė košės prie savo vartų – Thibaut Courtois pakeitęs Alphonse'as Areola 69-ąją minutę pats sau prisidarė nemalonumų ir užsidirbo 11 m. baudinį. Jį realizavusi „Granada" ties vienu įvarčiu nesustojo – 81-ąją minutę po standartinės situacijos svečiai jau sušvelnino atsilikimą iki įvarčio.

Intriga netikėtai atgijo, tačiau „Real" daugiau klysti nebuvo nusiteikęs. Su keliais varžovų išpuoliais susitvarkę "baltieji" paskutinėmis rungtynių akimirkomis dar spėjo surengti greitą kontrataką, kuri baigėsi Jameso Rodriguezo įvarčiu. Pergalė rezultatu 4:2.

Be pralaimėjimų žygiuojantis „Real" prieš artimiausius persekiotojus turi keturių taškų pranašumą.

Šiandien Ispanijoje įvyks dar dvejos rungtynės.

Rezultatai:

"Real Madrid" 4 – 2 "Granada"
2′ [1 – 0] K. Benzema
45′ [2 – 0] E. Hazard
61′ [3 – 0] L. Modrič
69′ [3 – 1] D. Machis
81′ [3 – 2] A. Duarte
90+3′ [4 – 2] J. Rodriguez

"Leganes" 1 – 2 "Levante"
45′ [0 – 1] R. Marti (11 m. baudinys)
49′ [0 – 2] J. Campana
76′ [1 – 2] M. Brathwaite