„Sporting“ strategas tikisi išlaikyti B.Fernandesą

„Twitter" nuotr.
2020-01-28 12:51 basket

"Manchester United" ir toliau nesugeba pasiekti susitarimo su Lisabonos "Sporting" klubu dėl Bruno Fernandeso įsigijimo.

25-erių portugalas su "raudonaisiais velniais" buvo sietas dar vasarą, tačiau tąkart futbolininkas liko savo gimtinėje. Sausį "Man Utd" atnaujinimo savo susidomėjimą ir, pasak kai kurių užsienio naujienų portalų, buvo labai arti vidurio saugo įsigijimo.

Vis tik susitarimas iki šiol nėra pasiektas, o B. Fernandesas pirmadienį prisidėjo prie "Sporting" pergalės prieš "Maritimo" ekipą.

Po šio mačo "Sporting" treneris Silasas negalėjo nei patvirtinti, nei paneigti gandų apie savo auklėtinio išvykimą, tačiau pripažino, kad tikisi jį išlaikyti bent iki sezono pabaigos.

"Negaliu atsakyti į klausimą, ar tai buvo paskutinės Fernandeso rungtynės mūsų komandoje.

Šiuo metu vis dar nežinau, ar Bruno liks, ar išvyks, tačiau norėčiau jį turėti komandoje bent iki sezono pabaigos.

Jis yra išskirtinis žaidėjas. Aikštėje Bruno sugeba matyti dalykus, kurių nemato niekas kitas. Tai yra tikras galvos skausmas varžovų gynėjams.

Bet kuri komanda Portugalijoje, netekusi tokio futbolininko, susidurtų su problemomis. Jei taip nutiks, privalėsime ieškoti jam pamainos", - po rungtynių kalbėjo Silasas.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...