Spaudos konferencijoje klausimą apie C.Ronaldo išgirdęs F. Santosas: komanda yra sudaryta iš daugiau nei vieno žaidėjo

2018-06-30 20:09 eurofootball.lt

Portugalijos rinktinė baigė pasiruošimą pasaulio čempionato aštuntfinaliui - šeštadienį vakare Europos čempionai stos į kovą su Urugvajumi.

Vyriausiasis Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas prieš rungtynes įvykusioje spaudos konferencijoje nebuvo patenkintas, kai vėl išgirdo klausimus apie komandos priklausomybę nuo Cristiano Ronaldo.

"Aš suprantu jūsų klausimą, bet aš turiu pakartoti tai, ką esu sakęs jau daug kartų - komanda yra sudaryta iš daugiau nei vieno žaidėjo. Mes turime vieną geriausių žaidėjų planetoje, Urugvajaus treneris galėtų pasakyti tą patį apie savo komandą. Visos rinktinės savo gretose turi daug puikių futbolininkų ir nėra priklausomos tik nuo vieno žaidėjo", - pasakojo treneris.

Kiek nusiraminęs F. Santosas kalbėjo apie Urugvajaus pajėgumą: "Urugvajus turi puikius žaidėjus - Suarezas ir Cavani yra puolimo žvaigždės, tačiau jei pažiūrėsime į jų saugų liniją, tai ji yra sudaryta iš žaidėjų, rungtyniaujančių "Inter" ir "Juventus" komandose.

Tai yra labai patyrusi komanda, kuri turi aiškią filosofiją ir ją naudoja daugiau nei 10 metų. Sunku būtų surasti šios komandos silpnybes. Tai bus puikios rungtynės, kuriose abi komandos kovos dėl pergalės. Nepaisant to, kokie stiprūs yra urugvajiečiai, manau, kad mes laimėsime."

Portugalijos ir Urugvajaus dvikova prasidės 21 val.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...