Spauda: R. Lewandowskio agentas veda derybas dėl persikėlimo į "Real"

2017-09-16 14:36 eurofootball.lt

Robertas Lewandowskis vis dar nori išpildyti savo svajonę - išvykti rungtyniauti į Madrido "Real" klubą. Pastaruoju metu vienas geriausių planetos puolėjų nesutaria su Miuncheno "Bayern" valdžia.

Bavarų pirmininkas pažėrė kritikos lenkui už neprofesionalumą, kuris iki to laiko kritikavo valdžią už ne itin aktyvius veiksmus žaidėjų perėjimų lange.

Ispanijos sostinės dienraštis "AS" praneša, kad R. Lewandowskis savo agentui nurodė, jog darytų viską, kad kitą vasarą jis galėtų rungtyniauti "Real" klube.

R. Lewandowskio noras žaisti Madride yra viešai žinomas - bavarų pirmininkas Karlas-Heinze Rummenigge lygindamas "Real" ir "Bayern" sezono pasiruošimą vasaros metu pabrėžė, kad "Real" yra puolėjo svajonių klubas.

Vis dėlto dienraštis "AS" pabrėžia, kad Zinedine'as Zidane'as dvejoja dėl R. Lewandowskio atvykimo, nes komandoje labiau nori matyt jaunus futbolininkus, o lenkui jau kitais metais sukaks 30.

"Real" kaip pagrindinį kandidatą sustiprinti puolimą mato "Leipzig" jaunąjį snaiperį Timo Wernerį, tačiau jei R. Lewandowskis bus prieinamas , "baltieji" turės rimtai pagalvoti apie būsimą naujoką.

...