Skandalingą viešųjų ryšių agentūrą pasisamdęs „Barcelonos“ prezidentas siekė atstatyti savo įvaizdį

„Twitter" nuotr.
2020-02-17 22:18 basket

"Barcelona" klubą ir toliau purto skandalai. Visa Ispanijos žiniasklaida trimituoja, kad klubo prezidentas Josepas Bartomeu pasisamdė viešųjų ryšių agentūrą, jog ši padėtų atstatyti jo įvaizdį visuomenėje.

Jis pasirinko "I3 Ventures", kuriai priklauso per 100 skirtingų "Twitter" paskyrų.

Šios agentūros kuruojamos socialinės paskyros yra įsivėlusios į ne vieną skandalą, kai pašiepė tą patį Lionelį Messi ir jo žmoną.

Nuo vulgarių komentarų neišsisuko Gerardas Pique bei buvę komandos žaidėjai ir treneriai – Xavi, Pepas Guardiola ir Carlesas Puyolis.

Pašaipų iš minėtų paskyrų yra sulaukęs ir vis dar sulaukia buvęs "Barcelona" prezidentas Joanas Laporta bei galimas J. Bartomeu konkurentas artėjančiuose rinkimuose – Victoras Fontas.

Visi išvardyti asmenys vienaip ar kitaip nepalaiko J. Bartomeu ir nori, kad šio prezidentavimui ateitų pabaiga. J. Bartomeu, siekdamas, kad konkurentai turėtų kuo įmanoma mažiau šansų, galimai ir pasisamdė skandalingą viešųjų ryšių agentūrą.

Tiesa, pats klubas neigia bet kokia informaciją, siejančią minėtą agentūrą su J. Bartomeu.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...