"Serie A" atlyginimai: 10 klubų per metus neišleidžia tiek, kiek "Juve" vienam C. Ronaldo

2018-09-04 11:24 eurofootball.lt

"La Gazzetta dello Sport" leidinys suskaičiavo "Serie A" komandų ir žaidėjų atlyginimas. Sąrašo viršūnėje - Turino "Juventus".

Suskaičiuota, kad "Juventus" 2018-19 metų sezone iš viso žaidėjams sumokės 219 mln. eurų. Nemažai pinigų algoms išleidžia ir ne pačią geriausią klubo epochą išgyvenantis "Milan" - 140 mln. eurų.

Trečioje vietoje yra kita Milano komanda - "Inter" (116 mln.). "Roma" žaidėjų algoms išleidžia lygiai 100 mln. eurų, o "Napoli" - 94 mln.

Mažiausiai žaidėjai uždirba "Empoli" gretose - metinė suma žaidėjų algoms yra 16 mln. eurų, kai, pavyzdžiui, vienas "Juventus" lyderis uždirba perpus daugiau nei visa "Empoli" komanda.

Su didžiausiu atlyginimu "Serie A" nuo šios vasaros yra C. Ronaldo - 30 mln. eurų. Su šia alga portugalui nėra lygių - po jo eina Gonzalo Higuainas, kurio atlyginimas, palyginus su Cristiano, yra daugiau nei tris kartus mažesnis - 9,5 mln. eurų.

Po G. Higuaino eina trys "Juventus" žaidėjai - Paulo Dybala (7 mln.), Miralemas Pjaničius (6,5 mln.) ir Douglasas Costa (6 mln.).

2018-19 metų "Serie A" uždarbiai (eurais):

Untitled
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...