Saudo Arabijos rinktinė paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš Egiptą (VIDEO)

Šiandien buvo sužaisti paskutiniai mačai A grupėje, o paskutinėje savo dvikovoje Saudo Arabijos rinktinė paskutinę mačo akimirką iškovojo vienintelę savo pergalę ir paliko Egiptą be taškų.

Nors po Mohamedo Salah įvarčio Egiptas pirmavo, vėliau po keisto teisėjo sprendimo Saudo Arabija vienuolikos metrų baudiniu rezultatą išlygino, o paskutinėmis mačo akimirkomis ir išplėšė pergalę 2:1.

22-ąją minutę Mohamedas Salah gavo puikų perdavimą iš komandos draugo ir technišku smūgiu permetęs varžovų vartininką išvedė savo rinktinę į priekį.

Vos po kelių minučių tas pats M. Salah turėjo idealią progą padvigubinti rezultatą, tačiau atsidūręs vienas prieš vartininką jis bandė pakartoti pirmąjį epizodą ir smūgiavo labai netiksliai.

41-ąją minutę Saudo Arabijos rinktinei keliant kamuolį į baudos aikštelę jis pataikė į Ahmedo Fathy ranką ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jame sužibėjo pasaulio čempionatų rekordą šiose rungtynėse pagerinęs vyriausias visų laikų planetos pirmenybių žaidėjas Essamas El Hadary, kuris pademonstravo puikią reakciją ir atlaikė Fahado smūgį.

Jau per pridėtą laiką teisėjas Wilmaras Roldanas nusprendė skirti dar vieną baudinį į Egipto vartus. Nors VAR komandos nuomone baudinio nebuvo ir jie rekomendavo teisėjui pasitelkti peržiūrą, o pakartojimo metu įžiūrėti baudinį buvo sunku, VAR komandos patarimais arbitras nesinaudojo ir ne tik nekeitė savo sprendimo, tačiau ir papildomai egiptietį apdovanojo geltona kortele.

Šį kartą prie 11 m. žymos stojo Salmanas Al Farajus ir jis neklydo išlygindamas rezultatą – 1:1.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo Saudo Arabijos rinktinė, tačiau varžovų vartininko E. El Hadary jiems pramušti nepavyko. Kiek vėliau žaidimas apsilygino ir savo šansų turėjo abi rinktinės, bet joms trūko tikslumo.

Kai jau atrodė, kad mačas pasmerktas baigtis lygiosiomis, Saudo Arabijos rinktinė atrado savo didvyrį. Baudos aikštelėje po gražios kombinacijos kamuolį gavęs Salemas Al Dawsari pasiuntė jį į vartus ir padėjo savo rinktinei iškovoti pergalę bei trečiąją vietą grupėje.