Rusijos pasaka baigėsi – po baudinių serijos kelialapį į pusfinalį išplėšė kroatai (VIDEO)

Paskutiniame pasaulio čempionato ketvirtfinalio mače Sočyje ietis surėmė Kroatijos ir Rusijos rinktinės.

Po 90 minučių kovos buvo užfiksuotas lygus rezultatas 1:1 ir komandos turėjo žaisti pratęsimą. Papildomo laiko metu ekipos apsikeitė įvarčiais (2:2) ir santykius aiškinosi 11 m baudinių serijoje, kurioje 4:3 triumfavo Z.Daličiaus auklėtiniai.

Susitikimo pradžioje aktyviau žaidė rusai, bet kroatams pavyko apsiginti nuo D.Čeryševo atakos. 6-ąją min. Balkanų futbolo atstovai atsakė išpuoliu, tačiau I.Akinfejevas išliko budrus.

A.Rebičiaus smūgis galva taip pat nepasiekė tikslo. 15-ąją min. rusai tik pražanga sustabdė A.Rebičių, bet I.Rakitičiaus bandymas buvo itin netikslus.

Per pirmąsias 20 minučių nė viena ekipa nesugebėjo pataikyti į vartų plotą. Galiausiai rusų pastangos buvo vainikuotos įvarčiu – D.Čeryševas sužaidė sienele su A.Dzyuba ir fantastišku smūgiu  nuginklavo D.Subašičių – 1:0.

Tiesa, šeimininkai džiūgavo neilgai – 40-ąją min. M.Mandžukičius pabėgo nuo šeimininkų gynėjų, atliko puikų perdavimą A.Kramaričiui, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus – 1:1.

50-ąją min. A.Kramaričius pabandė laimę smūgiuodamas per save, bet I.Akifejevas kamuolį sugavo.

Po kelių minučių kroatai surengė itin pavojingą ataką ir kamuolio prieš vartus sulaukęs I.Perišičius pataikė į virpstą. A.Dzyuba atsakė bandymu galva po kampinio, bet nesėkmingai.

75-ąją min. rusai suspėjo blokuoti L.Modričiaus smūgį. Pagrindinio laiko pabaigoje kojos traumą patyrė kroatų vartininkas D.Subašičius, bet pirmenybių šeimininkų varžovai jau buvo atlikę visus keitimus ir jis turėjo sugrįžti į vartus.

Kroatai surengė kelias atakas iš eilės, bet rezultatas nepakito ir ekipos turėjo žaisti pratęsimą.