Rezultatyvios lygiosios ,,Serie A“ grandų dvikovoje

,,AS Roma" prieš Milano ,,Inter"

Sekmadienio popietę Italijos ,,Serie A“ futbolo pirmenybėse sužaistos 17-ojo turo varžybos. Daugiausia ažiotažo susilaukė rungtynės tarp lygos favoritų ,,AS Roma“ ir Milano ,,Inter“ klubų, kurios pasibaigė taikiomis lygiosiomis 2-2.

Jau nuo pat susitikimo pradžios abi komandos bandė primesti varžovams savo žaidimo tempą ir pelnyti greitą įvartį kontraatakomis. Vis gi, pirmiesiems pasižymėti pavyko aikštės šeimininkų futbolinininkams, kai po fantastiško smūgio kamuolį į vartų tinklą 17-ą rungtynių minutę pasiuntė L.Pellegrini.

Nors po praleisto įvarčio svečiai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, pelnyti išlyginamąjį įvartį pavyko tik antrame kėlinyje. Po sėkmingai pakelto kampinio aukštai pašokęs M.Skriniaras galva nukreipė kamuolį į vartus ir 56-ą minutę rezultatą išlygino.

63-ą minutę svečių persvarą padidino fantastišką individualų reidą surengęs A.Hakimi, kuris po galingo smūgio pasiuntė kamuolį į vartų stačiakampį, o šis atsimušęs nuo virpsto nepaliko jokių šansų ,,AS Roma“ vartininkui.

Paskutinis ir svarbiausias įvartis krito 88-ą rungtynių minutę, kai po pakelto kampinio aukštai iššokęs G.Mancini nukreipė kamuolį į Romos vartus. Šeimininkams pavyko išnešti sveiką kailį bei pelnyti svarbų tašką kovoje dėl Italijos čempionų titulo.

,,AS Roma“ komanda su 34 taškais užima trečią vietą, o ,,Inter“ su 37 taškais rikiuojasi antroje vietoje ir tik trimis taškais atsilieka nuo lyderių ,,AC Milan“.