"Real" vadovas: norit L. Modričiaus? Mokėkit 750 mln. eurų

2018-08-03 12:32 eurofootball.lt

Florentino Perezas pritildė Italijos žurnalistus pareikšdamas, kad Luka Modričius nepaliks komandos, nebent kažkas susitaręs su pačiu futbolininku išmokės jo kontrakte nurodytą įspūdingą išpirkos sumą.

"Sky Italia" neseniai paskleidė gandus, kad Milano "Inter" rimtai susidomėjo galimybe pasirašyti sutartį su 32-ejų metų kroatu. Pasak minėto šaltinio, pats L. Modričius yra uždegęs žalią šviesą šiam transferui, bet yra didesnė tikimybė, kad tai tėra sunkiai įgyvendinama "Inter" svajonė.

Ispanų dienraštis "Marca" nurodo, kad Madrido "Real" ir pats futbolininkas neturi jokių ketinimų užbaigti savo bendradarbiavimą. Šias kalbas patvirtino ir pats prezidentas, kuris kartu su komanda yra Majamyje.

"Jis niekur neišvyksta", - iškart pasakė F. Perezas. - Vienintelis būdas, kaip Modričiaus galėtų palikti klubą, tai jeigu kažkas sumokėtų 750 mln. eurų".

L. Modričius su "baltaisiais" turi galiojantį kontraktą iki 2020 metų. Kalbama, kad kroatas norėtų sulaukti naujo ir kur kas pelningesnio, tačiau F. Perezas yra griežtai nusistatęs prieš futbolininkų, kurie yra peržengę 30 metų ribą sutarčių pratęsimą ir atlyginimų kilimą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...