R. Lewandowskis pažėrė kritikos komandos draugams

2018-06-25 13:08 eurofootball.lt

Lenkijos rinktinės lyderis Robertas Lewandowskis po nesėkmingai susiklosčiusių rungtynių su Kolumbija pažėrė kritikos komandos draugams.

Vakar įvykusioje H grupės dvikovoje Lenkija nusileido Kolumbijai rezultatu 0-3 ir prarado bet kokius šansus žengti į kitą etapą. R. Lewandowskis įsitikinęs, kad su šita Lenkijos komanda nebuvo galima nuveikti kažką gero šiame čempionate.

"Galbūt tai buvo viskas, ką mes galėjome padaryti šiose rungtynėse", - sakė lenkų žvaigždė. - Būkime atviri - juk pralaimėjimo ne per plauką. Mes bandėme daryti, ką tik galime, bet šiam momentui to paprasčiausiai neužteko".

"Daugelis dalykų, kurie turėjo įvykti šiame čempionate, neįvyko. Aš buvau vienas... Mes kovojome, aš - kovojau. Dariau viską, ką tik galiu padaryti, tačiau kovos čia neužteko. Norint kažką pasiekti pasaulio čempionate privalai turėti kokybės komandoje, o mes jos turėjome labai mažai", - pridūrė "Bayern" klubo žvaigždė.

Lenkijos rinktinė savo paskutines rungtynes pasaulio čempionate sužais ketvirtadienį su japonais.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...