42-as J.Valančiūno dvigubas dublis šiame sezone

"Grizzlies" pakilo į 8-ąją Vakarų konferencijos vietą

Ankstyvą šeštadienio rytą vykusiose rungtynėse Memfio „Grizzlies“ ekipa rezultatu 92:75 nugalėjo Orlando „Magic“ krepšininkus ir tokiu būdu Vakarų konferencijoje užsitikrino į 8-ąją vietą.

Aikštės šeimininkai žaidimo kontrolę į savo rankas perėmė tik trečiajame kėlinyje, kurį sugebėjo laimėti triuškinančiu rezultatu 36:15 ir taip susikrauti 17 taškų pranašumą – 75:58.

Prasidėjus paskutiniajam rungtynių ketvirčiui, vaizdas aikštėje nesikeitė. „Grizzlies“ krepšininkai demonstravo puiku žaidimą gynyboje ir viso kėlinio metu nė sykio neleido varžovams priartėti, o vienu metu aikštės šeimininkų pranašumas buvo išaugęs net iki 24 taškų – 82:58. Sukauptas taškų skirtumas tapo užtikrinta pergalę, kuri Memfio ekipą pakėlė į 8-ąją Vakarų konferencijos vietą.

Jonas Valančiūnas per aikštelėje praleistas 26 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 15 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju. Tai buvo 42-asis aukštaūgio dvigubas dublis šiame sezone.

Abi komandos šiose rungtynėse pasižymėjo itin prastu pataikymo procentu – „Grizzlies“ pataikė 34 metimus iš 99 (34,3 proc.), o „Magic“ krepšininkai – 27 iš 86 (31,4 proc.).

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas, Jonas Valančiūnas 14, Kyle'as Andersonas 13, Brandonas Clarke'as, Ja Morantas, Xavieras Tillmanas po 8, Desmondas Bane'as.

„Magic“: Mo Bamba ir Cole'as Anthony po 15, R.J. Hamptonas 11, Gary Harrisas, Wendellas Carteris po 8.