3 įvarčius per 7 minutes praleidusi „Barcelona“ krito prieš „Levante“

Tikrą sensaciją 11-ajame Ispanijos „La Liga“ pirmenybių ture užfiksavo Valensijos „Levante“ komanda.

Savo aikštėje „Barcelona“ futbolininkus priėmusi Valensijos ekipa antrajame kėlinyje per 7 minučių atkarpą įmušė net tris įvarčius ir šventė fantastišką pergalę rezultatu 3:1.

„Levante“ jau nuo pat rungtynių pradžios rodė charakterį, tačiau pavojingo žaidimo sėkmingomis atakomis paversti nepavyko. Negana to, 38-ąją minutę apmaudžiai buvo užsidirbtas 11 m. baudinys, kurį sėkmingai realizavo Lionelis Messi.

„Barcelona“ įgijo pranašumą ir turėjo visas kortas savo rankose, tačiau „Levante“ antrajame kėlinyje surengė tikrą įvarčių fiestą.

61-ąją minutę po puikaus Jose Moraleso perdavimo Marcą-Andrę ter Stegeną nuginklavo Jose Campana. Ties tuo „Levante“ komandos šou nesibaigė – vos po kelių minučių galingą smūgį iš maždaug 18 metrų atlikęs Borja Mayoralis išvedė šeimininkus į priekį.

Visiškas nokdaunas svečiams iš Katalonijos buvo suduotas 68-ąją minutę – Nemanja Radoja nuo Sergio Busquetso kojos smeigė trečią vinį į „Barcelona“ komandos karstą.

„Barcai“ tai buvo trečioji nesėkmė šiame sezone, po kurios jie teoriškai gali nukristi į 4-ąją vietą. „Levante“, iškovojusi dvi pergales paeiliui, kyla į 8-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę Barselonoje pasiekė „Valencia“, palaužiusi „Espanyol“ ekipą.