22 taškų deficitą per vienuoliką minučių panaikinęs „Neptūnas“ įspūdingai įveikė „Pieno žvaigždes“

lkl.lt

Net 22 taškų deficitą lemiamame kėlinyje panaikinęs Klaipėdos „Neptūnas“ įsirašė tryliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Lemiamomis akimirkomis Aido Einikio ir Lauryno Beliausko vedini Kazio Maksvyčio auklėtiniai 92:86 parklupdė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai turėjo 22 taškų pranašumą (69:47). Visgi tris tolimus metimus pataikiusio jaunojo A. Einikio inicijuotas „Neptūno“ spurtas 29:6 leido įpusėjus ketvirčiui išsiveržti į priekį (76:75).

Prasidėjus prieš paskutinei minutei klaipėdiečiai turėjo vos vieno taško persvarą (82:81), tačiau tada po tolimą metimą pridėjo A. Einikis ir L. Beliauskas (88:81), taip panaikindami pasvaliečių viltis iškovoti pergalę.

Legendinio Gintaro Einikio sūnus A. Einikis sužaidė karjeros rungtynes. Per pastaruosius 2 sezonus 15 rungtynių sužaidęs ir vos 7 taškus bendrai pelnęs A. Einikis šiame mače pasižymėjo net 12 taškų.

14 taškų pelnęs ir tiek pat naudingumo balų surinkęs Laurynas Beliauskas pagerino šio sezono asmeninius rekordus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Juanas Palaciosas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 15 kamuolių, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 34 naudingumo balus.

„Neptūno“ ekipoje Renaldas Seibutis pridėjo 18 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, Laimonas Kisielius įmetė 9 taškus, Edgaras Želionis (7 atk. kam.) ir Simas Galdikas surinko po 8 taškus.

Pieno žvaigždžių“ gretose Artūrs Ausėjs pelnė 13 taškų, Viačeslavas Bobrovas ir Steponas Babrauskas (6 atk. kam.) įmetė po 12 taškų, Ryanas Andersonas pridėjo 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Per pirmąsias 15 minučių nei viena komanda neturėjo didesnio nei penkių taškų pranašumo (31:27), tačiau prieš ilgąją pertrauką sėkmingiau rungtyniavusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa turėjo 13 taškų persvarą (43:30).