20-ies taškų deficitą panaikinusi „Barcelona“ po pratęsimo iškovojo dramatišką pergalę

Eurolygos 17-ojo turo rungtynėse „Barcelona“ (15-2) iškovojo devintąją pergalę iš eilės. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 111:109 (27:28, 10:18, 20:28, 37:20, 17:15) nugalėjo puikią sezono atkarpą rungtyniaujančią Kazanės „Unics“ (10-7) ekipą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Unics“ turėjo 20-ties taškų pranašumą. Vis tik iš karto sekė puiki „Barcelona“ ekipos serija ir likus rungtyniauti mažiau pusei minutės komandas beskyrė vos 2 taškai, tačiau Nikola Mirotičiaus baudų metimai leido išplėšti pratęsimą.

Pratęsime abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką. Likus rungtyniauti 30 sek. Rezultatas buvo lygus 106:106, vis tik Rokas Jokubaitis smeigė dvitaškį bei iš karto po to pridėjo dar du baudos metimus ir padėjo komandai iškovoti pergalę.

Rungtynių didvyriu tapęs Rokas Jokubaitis per 29 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Nikola Mitrovičius, kuris per 32 žaidimo minutes pelnė 28 taškus (3/6 dvit., 3/7 trit., 13/13 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir 3 kartus atliko rezultatyvų perdavimą.