Principinėje dvikovoje – „Liverpool“ pergalė prieš „Man Utd“ (VIDEO)

18 valandą Anglijos "Premier" lygoje įvyko daug dėmesio sulaukusios 17-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione susitiko dvi nesutaikomos komandos – "Manchester United" su "Liverpool". Po keitimo neįtikėtinos energijos įnešęs Xherdanas Shaqiri padovanojo "raudonųjų" komandai pergalę rezultatu 3:1.

"Liverpool" komanda rungtynes pradėjo itin aukštu tempu, kurį svečiams iš Mančesterio atlaikyti nebuvo lengva. Visgi po pirmųjų 20 minučių įvartis nekrito, tačiau jo dar ilgiau laukti neprireikė.

24-ąją minutę po nuostabaus Fabinho perdavimo Sadio Mane baudos aikštelėje krūtine nusimetė kamuolį sau prie kojų ir tiksliu smūgiu išvedė į priekį "Liverpool" ekipą.

Po įvarčio "Liverpool" kiek sumažino savo žaidimo tempą, o jau 33-ąją minutę krito netikėtas išlyginamasis įvartis. Prie jo daugiausiai prisidėjo ne patys svečiai, o Alissonas, kuris padovanojo kamuolį varžovams.

Vartininkui išleidus kamuolį iš savo rankų, netoli vartų stovėjęs Jesse Lingardas paprastu smūgiu pritildė "Anfield" stadiono tribūnas.

Antrajame kėlinyje "Manchester United" neturėjo ką daugiau pasiūlyti, tačiau ir "Liverpool" futbolininkams nebesisekė diktuoti varžovams nepalankaus žaidimo tempo.

Visgi Jurgeno Kloppo sumanus keitimus antrojo kėlinio viduryje akimirksniu davė naudos. 70-ąją minutę aikštėje pasirodęs Xherdanas Shaqiri jau po trijų minučių galingu smūgiu sugrąžino šeimininkams įvarčio pranašumą.

Ties tuo šveicaro pasaka nesibaigė – 80-ąją minutę X. Shaqiri dar vienu smūgiu, kliudžiusi "Man Utd" gynėjo koją, užtvirtino "Liverpool" ekipos pergalę rezultatu 3:1.

Po 17 turų nė karto nepralaimėjęs "Liverpool" vėl grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę. "Raudonieji" turi 45 taškus savo sąskaitoje, "Man City" – 44.

"Liverpool" po pergalės nutraukė aštuonių nelaimėtų rungtynių seriją prieš "Man Utd" žaidžiant šalies pirmenybėse.

Rezultatas:

"Liverpool" 3 – 1 "Man Utd"
24′ [1 – 0] S. Mane
33′ [1 – 1] J. Lingard
73′ [2 – 1] X. Shaqiri
80′ [3 – 1] X. Shaqiri