Pravirkęs M. Pochettino: "Ačiū tau, futbole" (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-09 11:30 extra77

Londono "Tottenham" klubas – euforijoje: sensacingą pergalę Amsterdame nuskynę "Spurs" futbolininkai sukūrė istoriją ir pirmą kartą varžysis UEFA Čempionų lygos finale.

"Tottenham" trečiadienio vakarą kone paskutinę rungtynių akimirką iš Amsterdamo "Ajax" komandos atėmė kelialapį į finalą. "Ajax" po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0, tačiau rankų nenuleidę svečiai iš Londono atsakė trimis tiksliais smūgiais, iš kurių vienas buvo atliktas paskutinėmis pridėto laiko sekundėmis.

"Emocijos yra nepakartojamos. Ačiū futbolui – tokios emocijos be futbolo yra paprasčiausiai neįmanomos. Ačiū visiems, kurie tikėjo mumis. Sunku žodžiais apibūdinti šią akimirką", – iškart po rungtynių sakė ekipos treneris Mauricio Pochettino.

"Tokias pergales galiu skirti savo šeimai, žmonėms, kurie mus palaiko sunkiausiais momentais. Visi mano žaidėjai yra herojai, o Lucas Moura – super herojus", – vėliau interviu metu net ir pravirkęs pokalbį tęsė M. Pochettino.

"Nuvesti šią komandą iki finalo yra tarsi kažkoks stebuklas. Niekas mumis netikėjo sezono pradžioje. Šio sezono skyrių užbaigsime žaisdami finale. Jeigu laimėsime, tai bus tiesiog neįtikėtina knyga. Per paskutinius penkerius metus bandėme išspausti absoliutų maksimumą iš žaidėjų. Aš įsisavinau posakį "per kančias į žvaigždes". Kai pagalvoji, ką mes padarėme, supranti, kad tai buvo verta", – pridūrė argentinietis.

"Tottenham" dėl svarbiausio trofėjaus savo klubo istorijoje kausis birželio 1 dieną. Jų lauks kita Anglijos komanda – "Liverpool".
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...