Portugalijos ekipa išleido milžinišką sumą, kad netikri profiliai juos girtų socialiniuose tinkluose

2018-07-09 20:19 TS

Pastaruoju metu viename po kito skandale sudalyvaujanti „Sporting“ komanda šiandien dar kartą atsidūrė žiniasklaidos dėmesio centre – pranešama, jog klubas išleido didžiulę sumą tam, kad internete būtų kuriamas pozityvesnis vaizdas apie šią ekipą.

Correio de Manha praneša, kad „Sporting“ per metus išleisdavo beveik pusę milijono eurų vienai kompanijai, kad ši socialiniuose tinkluose kurtų netikrus vartotojų profilius bei blogus, kurie ne tik pagirtų komandos veiksmus, tačiau ir atakuotų jų kritikus.

Negana to, komandos prezidentas Bruno de Carvalho šią sistemą naudojo ir karui su kita Lisabonos komanda – „Benfica“. Jis šios sistemos dėka skleisdavo netikrą informaciją ar varžovams nepalankius gandus. Teigiama, jog apie šiuos veiksmus buvo įspėtos ir atitinkamos institucijos, kurios spręs, ar tokia veikla nepažeidė įstatymų ir ar už tai komandai bei jos savininkui teks atsidurti teisme.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...