Portugalai įveikė italus, o turkai per keturias minutes išsigelbėjo Švedijoje

Antrasis UEFA Tautų lygos turas įsibėgėjo, o jame netrūko daug įvarčių.

Vis dėlto pagrindinėse vakaro rungtynėse fanai įvarčių fiestos nepamatė. A lygos rungtynėse Portugalijos ekipa 1:0 palaužė Italijos rinktinę, kuri po dviejų susitikimų lieka vos su vienu tašku savo sąskaitoje.

Portugalijos gretose 48-ąją minutę pasižymėjo Andre Silva.

Vis dėlto tikru futbolo desertu tapo rungtynės Švedijoje, kur aikštės šeimininkai subyrėjo rungtynių pabaigoje ir 2:3 nusileido Turkijai.

Švedai į priekį išsiveržė 35-ąją minutę, kai pasižymėjo I. Thelinas, o 49-ąją minutę V. Claessonas švedų persvarą padvigubino.

Vis dėlto jau po dviejų minučių rezultatą sušvelnino H. Calhanoglu. O galiausiai rungtynių pabaigoje tikrą šou sukūrė E. Akbaba.

Jis 88-ąją minutę rezultatą išlygino, o jau per pridėtą teisėjo laiką ir išvedė turkus pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį.

Praėjusią savaitė sunkią pergalę Lietuvoje iškovojusi Serbija namuose prarado taškus kai sužaidė lygiosiomis 2:2 su Rumunija. Tuo metu Škotija 2:0 susitvarkė su Albanija.

D grupėje Andora ir Kazachstanas bei Malta ir Azerbaidžanas išsiskyrė taikiai, o Kosovo rinktinė įveikė Farerų Salas.

Portugalija 1:0 Italija
48‘ [1-0] A. Silva

Švedija 2:3 Turkija
35‘ [1-0] I. Thelin
49‘ [2-0] V. Claesson
51‘ [2-1] H. Calhanoglu
88‘ [2-2] E. Akbaba
90+2‘ [2-3] E. Akbaba