Pietų Korėjos apdairumas: po pergalės prieš vokiečius manė, kad pateko į aštuntfinalį

2018-06-28 09:09 Krepsinis

Pietų Korėjos rinktinei pavyko skambiai užbaigti pasaulio čempionatą, kai 2:0 įveikė Vokietiją ir krisdama iš planetos pirmenybių nusitempė su savimi ir čempionus.

Vis dėlto Pietų Korėjai šiose rungtynėse reikėjo pergalės dviejų įvarčių skirtumu, kad galėtų galvoti apie kelialapį į aštuntfinalį. Nors Pietų Korėja reikiamą pergalę pasiekė, jai nepavyko sulaukti tinkamo rezultato kitame stadione.

Ten Švedijos rinktinė 3:0 susidorojo su Meksika ir apsunkino Vokietijos ir Pietų Korėjos kelią. Būtent dėl šios švedų pergalės Korėja neturėjo net teorinių šansų patekti į aštuntfinalį.

Vis dėlto Azijos atstovai nežinojo, kad švedai triumfavo prieš Meksiką ir buvo įsitikinę, jog keliauja į aštuntfinalį. Tai patvirtino ir pats Pietų Korėjos vartininkas Cho Huynas-woo.

„Iškart po rungtynių, kai jos pasibaigė, aš maniau, kad mes patekome į aštuntfinalį. Iškart atsirado ašaros akyse, kai sužinojau, kad tai vis dėlto yra pabaiga“, - atviravo vartininkas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...